Biżuteria Infi Niti, Buziak Style, Venisima

Witajcie.
Jest wiosna, coraz cieplej a dni coraz dłuższe. Każda z nas chce wyglądać wyjątkowo. W takie dni lubimy nosić różnorodną biżuterię i dzisiaj parę słów właśnie o niej.
Bransoletka dość szeroka, z łańcuszków, "diamencików", które bardzo ładnie się mienią i błyszczą oraz perełek w dwóch kolorach. Bardzo dziewczęca. jest regulowana za co duży plus. Bardzo ładnie leży. Kolejna bransoletka pochodzi od https://www.facebook.com/buziakstyle


Sznurkowa bransoletka w kolorze pięknej zieleni w sam raz na taką porę jak teraz:) na końcu dodatkowo znajdziemy ślicznego aniołka. Bransoletka jest dł. ok 21cm +łańcuszek do przedłużania, ładnie leży na ręce, dla mnie trochę za luźna niestety.

Kolejna sznurkowa bransoletka i również zielona:) tym razem na niej znajduje się zawieszka krab:) bransoletka jest regulowana, dzięki czemu nawet z mojej chudej ręki nie spadnie:)Lubicie taką ręcznie robioną biżuterię?? Jak Wam się podoba ta przedstawiona przeze mnie??


Szczerze powiem, że kiedyś bardzo lubiłam biżuterię, kolczyki nosiłam cały czas, nawet przez jakiś okres sama robiłam podobną biżuterię (dużo mi tego zostało i leży nowe i nieużywane), teraz praktycznie wcale nie noszę żadnej biżuterii, nawet kolczyków, bransoletek nigdy nie nosiłam, także i te mimo, że ładne będą leżeć w domu..


3 komentarze:

  1. Lubię ręcznie robioną biżuterię, ale preferuję sznurkowe bransoletki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zupełnie nie w moim stylu ;) Ale lubię biżuterię hand made ;)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)