Natko - naturalne kosmetyki- współpraca

Witajcie:)
Jakiś czas temu udało mi się nawiązać współpracę z firmą http://www.natko.pl/
Nie dość, że firma zgodziła się na współpracę to dodatkowo chciałam Wam powiedzieć, że osoby, które tam pracują są bardzo miłe, cierpliwe- po prostu pełen profesjonalizm:) gdyby było więcej takich osób i firm świat byłby piękny:) Szczerze polecam:)

O firmie:
Firma „Natko” powstała, aby dostarczać i promować produkty wytworzone w oparciu o naturalne i przyjazne dla ciała i zdrowia ludzkiego preparaty. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie stałej relacji z klientem, którego opinie są dla nas podstawą do tego by ulepszać nasze produkty, poprawiać ich jakość, oraz wprowadzać taką gamę towarową, która spełni oczekiwania naszych odbiorców.Do wyboru miałam kilka produktów, jednak po głębszym namyśle zdecydowałam się na produkt, który mi się chyba najbardziej przyda z tych zaproponowanych:Maść końską silnie rozgrzewającą.
Zastosowanie: Silnie rozgrzewająca maść końska Kräuterhof skutecznie zmniejsza dolegliwości ze strony aparatu ruchu. Stosowana w przewlekłych stanach zapalnych, zwyrodnieniowych kręgosłupa, stawów biodrowych, w dyskopatii.


Już niedługo spodziewajcie się recenzji:))

9 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)