Mydełko w kształcie piłeczek golfowych:) - Facetaria - recenzja

Witajcie.
Kolejnym bardzo ciekawym produktem, który otrzymałam (właściwie to mój W. ale produkt jest uniwersalny, więc i ja go również musiałam- chciałam przetestować) są mydełka w kształcie piłeczek golfowych:)

Od producenta:

Dwa mydełka do rąk w kształcie piłek golfowych hiszpańskiego producenta LEA.

WAGA: 2 x 45g

ZAPACH: Tradycyjny, mydlany

OPAKOWANIE: kartonowe, firmowe producenta.

Idealne na prezent jako uzupełniający dodatek do akcesoriów do golenia.

POZOSTAŁE INFORMACJE:  W roku 1823 Juan Bernardo Lascaray założył w północnej Hiszpanii firmę Lascaray, specjalizującą się między innymi w produkcji kosmetyków do golenia. Wytwarzanie kremu do golenia na skalę masową rozpoczęło się pod koniec lat 30. Od tego czasu kremy i mydła do golenia LEA i BEA są niezmiennie bardzo popularnie przede wszystkim w Hiszpanii. Ponad 100 lat doświadczeń i tradycji, ciągły rozwój firmy, inwestycje w badania i nowoczesny park maszynowy oraz zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników pozwoliły na opracowanie i wytwarzanie bardzo wysokiej jakości kosmetyków (mydła, kremu oraz balsamów) dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach.


Mydełka kupisz tu:

Cena: 7,95 zł :)

Prawda, że fajne?Mydełko dobrze się pieni, posiada bardzo delikatny, łagodny zapach. Bardzo wygodne w użyciu, takie inne niż wszystkie pozostałe mydełka, są mydełka w różnych kształtach-wiadomo- ale mydełko w kształcie piłeczki (kulki) miałam pierwszy raz, myślę, że jest najwygodniejsze w użyciu- bynajmniej jeśli się go stosuje do mycia rąk. Dobrze się pieni, dobrze myje.  Zarówno ja jak i mój W. bardzo polubiliśmy te mydełka:) Całkiem prawdopodobne, że kiedyś w prezencie jeszcze komuś je kupię :)


14 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)