Sztyft do tamowania krwi OSMA LABS - Facetaria - recenzja


Witajcie Kochani:)
Ostatnim produktem jaki Wam przedstawię od sklepu Facetaria jest sztyft do tamowania krwi.
Oczywiście jest to produkt dla mężczyzn dlatego przetestował go mój W. ale na szczęście nie miał dużo okazji do testowania go ;)


Od producenta:
CEL: Pierwsza pomoc w drobnych skaleczeniach przy goleniu. Szybkie zatamowanie drobnego krwawienia oraz złagodzenie podrażnień wywołanych goleniem.
JAK TO DZIAŁA: Ałun to naturalny minerał o właściwościach ściągających i łagodzących. Wygodna forma sztyftu pozwala precyzyjnie przykładać go do krwawiących miejsc na skutek zacięć przy goleniu.
SPOSÓB UŻYCIA: Zwilż końcówkę sztyftu i przykładaj na skaleczone miejsca, lekko uciskając przez dłuższą chwilę. Przekonaj się jak szybko poradzisz sobie z zatamowaniem krwawienia. Nieoceniona i szybka pomoc zwłaszcza przy porannym goleniu, kiedy przez pośpiech zacięcia zdarzają się najczęściej.

 Cena:11,99zł

Kupisz go tutaj:
http://facetaria.pl/osma-labs-sztyft-do-tamowania-krwi-osma-labs-francja-11gr-p-472.html

Wszystkie zdjęcia są zrobione oczywiście przed użyciem;) Niestety zdjęć w trakcie używania nie posiadam- osoba testująca nie wyraziła na to zgody:PZalety:

  • cena
  • skuteczność
  • naturalny
  • wygodny w użyciu
  • wydajny- wystarcza na długi czas

Wady:
Brak!!!Podsumowując.
Jeśli komuś podczas golenia zdarza się zaciąć, warto zaopatrzyć się w ten produkt. Jest naturalny i co najważniejsze skuteczny, nie podrażnia. 
13 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)