Mój pierwszy raz... z hybrydami ;) Lakier1LAK Peggy Sage oraz lampa Ronney

Hej.
Większość z Was ma już dawno za sobą rozpoczętą przygodę z hybrydami, czy to robionymi własnoręcznie w domu, czy też u specjalistek.
Mnie jakoś nigdy to nie ciągnęło ale gdy dostałam propozycję przetestowania lakieru monohybrydowego Peggy Sage oraz lampy Ronney powiedziałam "a czemu nie?".
I tak właśnie zaczął się mój pierwszy raz..


Lampa Ronney w ślicznym różowym kolorze to tzw mostek, bardzo malutki, poręczny, nie zajmuje dużo miejsca (dla mnie to ogromny plus) więc nawet możemy go zabrać ze sobą na wyjazd.Lakier monohybrydowy Peggy Sage- dla mnie super rozwiązanie, bo tak jak wspomniałam był to mój początek z hybrydami, mój pierwszy raz i od razu miałam ułatwienie, mianowicie dlatego, że to lakier monohybrydowy czyli nie potrzebujemy do niego bazy ani topu :) Do tego na dodatek w moim ulubionym kolorze (uwielbiam czerwień na paznokciach).
Kolor soczystej czerwieni.. cudo:)Myślę, że jak na mój pierwszy raz, to nie poszło mi aż tak źle ;)
Ja użyłam 2 warstwy lakieru.


Po ponad tygodniu:
Jak widać znaczne odrosty już są, a lakier zaczął "odstawać" przy brzegach..


Po ponad 2 tygodniach odrosty już były tak duże, że w końcu musiałam się zabrać za usunięcie. Szło mi to bardzo opornie ale to był mój pierwszy raz, więc następnym razem na pewno będzie lepiej :)
Tak, będzie następny raz :)

6 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)