Pielęgnujący Balsam pod prysznic Masło Arganowe, Wosk Pszczeli i Olejek Różany oraz Pielęgnujący Krem pod prysznic Masło Shea i AkacjaLe Petit Marseillais


Witajcie:)

Jako #AmbasadorkaLPM miałam przyjemność poznać 3 nowe produkty, pierwszy opisywałam tu  http://swiatdzikuski26.blogspot.com/2016/09/kremowy-zel-pod-prysznic-le-petit.html
dzisiaj przedstawię Wam 2 kolejne :)
Odkryj bogactwo składników pochodzenia naturalnego - Masła Shea i Akacji zamkniętych w Pielęgnującym Kremie do mycia Le Petit Marseillais!

Le Petit Marseillais Pielęgnujący Krem do mycia nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Wyjątkowa formuła kremu pozostawia Twoją skórę intensywnie nawilżoną i odżywioną.
Odkryj bogactwo składników pochodzenia naturalnego - Masła Arganowego, Wosku Pszczelego i Olejku Różanego zamkniętych w Pielęgnującym Balsamie do mycia Le Petit Marseillais!

Le Petit Marseillais Pielęgnujący Balsam do mycia nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Formuła kremowego balsamu pozostawia Twoją skórę intensywnie odżywioną i nawilżoną aż do 24 godzin.


Moja opinia:
Oba produkty znajdują się w bardzo wygodnych i poręcznych opakowaniach zamykanych na klik. Na obu opakowaniach znajdziemy wszelkie potrzebne nam informacje na temat produktów jak np skład itp.
Zarówno balsam, jaki i krem pod prysznic mają delikatną, kremową konsystencję.

Pielęgnujący balsam pod prysznic ma bardzo przyjemny zapach, obawiałam się go, ponieważ ma w składzie olejek różany, a ja nie lubię zapachu różanego ale na szczęście zapach różany nie jest wyczuwalny:)
Pielęgnujący krem pod prysznic również posiada przyjemny dla nos zapach.

W przypadku obu produktów zapach czujemy nie tylko podczas prysznica ale także zostaje z nami na dłużej, więc możemy dłużej cieszyć się pięknym aromatem na naszej skórze.

Oba produkty są bardzo delikatne i przyjazne dla naszej skóry, jednocześnie skutecznie ją oczyszczając i pozostawiając czystą, gładką, nawilżoną i miłą w dotyku.

Są wydajne.


#AmbasadorkaLPM

9 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)