Parodont - spray do ust ze srebrem koloidalnym od LTP Pharma

Hej.
Jak mija weekend?
Zapraszam na recenzję kolejnego produktu od 


Od producenta:
Spray ze srebrem koloidalnym do higieny jamy ustnej i świeżego oddechu. Unikalny skład sprayu pozwala efektywnie redukować rozwój niepożądanych mikroorganizmów w jamie ustnej, które przyczyniają się do powstawania płytki nazębnej. PARODONT ogranicza także powstawanie kamienia nazębnego oraz rozkładanie się resztek jedzenia. Spray neutralizuje również nieprzyjemny zapach z ust, pomaga zmniejszyć krwawienie dziąseł oraz ogranicza powstawanie próchnicy. PARODONT jest szczególnie wskazany dla osób podatnych na powstawanie próchnicy, osób noszących stałe aparaty ortodontyczne oraz osób palących. Może być stosowany przez kobiety w ciąży. Wyprodukowano w Czechach.

Moja opinia:
Produkt znajduje się w kartoniku, a następnie w wygodnej w użyciu buteleczce (bezbarwnej, dzięki czemu spokojnie możemy kontrolować ilość zawartości) z bardzo fajnym atomizerem w sprayu, który bardzo fajnie się używa, nie zacina.
Parodont spray jest bezbarwny o delikatnym miętowym smaku i zapachu (nie należy połykać płynu!), przed użyciem należy wstrząsnąć buteleczką. Ja osobiście nie przepadam za mocnym zapachem miętowym czy mentolowym ale w tym produkcie zapach jest delikatny i absolutnie mi nie przeszkadzał.
Płyn bardzo dobrze się sprawdza na co dzień, gdy po prostu chcemy odświeżyć oddech. Możemy go mieć zawsze przy sobie, ponieważ buteleczka jest bardzo poręczna i zmieści się nawet do małej torebki.
Mnie produkt ten bardzo dobrze służy.
4 komentarze:

  1. Bardzo zaciekawił mnie ten produkt. Nigdy nie używałam nic do jamy ustnej. Chętnie bym przetestowała z samej ciekawości :)
    Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam i bardzo przyjemnie mi się go używało, ale szkoda, że miał zbyt krótki termin przydatności :-(

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)