Galeria internetowa? Oladi.pl

Witajcie.
Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować zupełnie co innego niż zazwyczaj możecie poczytać na moim blogu.

Co takiego? 
Stronę 

Czym jest Oladi.pl?
To nic innego jak galeria handlowa, tyle tylko, że internetowa, więc nie musimy wychodzić z domu by po niej "buszować" :)

O Oladi.pl:
OLADI.PL jest jedną z największych internetowych galerii. Porównujemy produkty odzieżowe z kilkudziesięcy tysięcy sklepów internetowych takich jak: Zalando, Deichmann, Adidas, Bonprix, Sarenza i wielu innych. W swojej ofercie posiadamy ponad 300 000 produktów. Najmodniejsze kroje sukienek (wieczorowych, koktajlowych), butów damskich, bluzek, biżuterii, zegarków, kolczyków, bielizny. W swojej ofercie mamy zarówno odzież damską jak i odzież męską.

zdjęcie pochodzi od MonikiJak się dowiedziałam o Oladi.pl?  otóż na ostatnim spotkaniu blogerek w Opolu o galerii tej opowiedziała nam jedna z uczestniczek czyli Dominika. Opowiedziała nam o historii, powstaniu oraz funkcjonalności. Czy wiedzie, że oladi stworzył mężczyzna? A oprócz głównych kategorii znajdziemy również różne porady? Zajrzyjcie i przekonajcie się :)
Jako, że lubię zakupy przez internet, na pewno będę zaglądać często na Oladi.pl.

Dominika wręczyła nam również upominki wcześniej wybrane. jako, że ja mam dużo kosmetyków, i chcę je już wszystkie wykorzystać (bo leżą i się marnują) pomyślałam o prezencie dla mojego tż, oczywiście była taka możliwość i Dominika zaproponowała mi ten oto zestaw (oczywiście wyszukany na oladi)Mój tż bardzo lubi zapachy "niebieskie", Mexxa właśnie takiego często używa, dlatego od razu się na niego zgodziłam:) 
Dzięki temu ja nie mam kolejnych kosmetyków, które by leżały a mój tż się bardzo z prezentu ucieszył:)

Tak jak widzicie, jest to przykładem, że nie tylko każda z nas na Oladi.pl znajdzie coś dla siebie ale również i dla najbliższych:)


10 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)