Beznadzieja totalna

Witajcie Kochani:)
Co tam u Was?
Przepraszam za bark ostatnio aktywności u siebie oraz u Was na blogach ale zupełnie nie mam do niczego głowy, ciągle to nowe problemy, coraz poważniejsze i po prostu zwyczajnie sobie nie radzę, nie mam do niczego głowy ani motywacji no i dlatego też ta przerwa.
Mam nadzieję, że jakoś chociaż trochę się to wszystko uspokoi i jak najszybciej wrócę do pełni (albo chociaż odrobiny) sił i zacznę pisać, bo przyznaję, ze trochę mam zaległości w recenzjach.
Do Was w miarę możliwości zaglądam, chociaż nie zawsze zostawiam komentarze.
No nic.. to się trochę Wam wyżaliłam :P

10 komentarzy:

 1. Witam. Życzę Ci odzyskania sił i chęci ... do wszystkiego. Co do słow na zdjęciu zgadzam sie z nimi w pełni. Też tak mam,że chowam wszystko w środku. Ostatnio też przeżyłam "załamkę". Długo dusiłam w sobie emocje, a teraz nie moge dojść do siebie.Oczywiście funkcjonuję i staram się robić wszystko jakby "problem " nie istniał, ale mam momenty kiedy zastanawiam się co mi to da.... Pamiętaj moja droga,że na wszystko trzeba czasu. Na: smutek, rozwiązanie problemów, czy też dojście do siebie. Daj sobie czas.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia życzę i mam nadzieję ,że wszystko się ułoży :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana a co to za takie smutki ? każdy z nas ma gorsze okresy i mam nadzieję, że szybko się on u Ciebie skończy! Trzymaj się i myśl pozytywnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana trzymaj się i nie poddawaj. Odpoczywaj, jak długo bedziesz tego potrzebowała. Blog nie ucieknie a my poczekamy. :) Życzę szybkiego powrotu do równowagi, pamietaj że po burzy zawsze wychodzi słońce. :) Wiem, łatwo powiedziec ale sobie też tak mowie codziennie, inaczej bym zwariowała. :) Trzymaj się :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymaj się i pomyślnego rozwiązania wszelkich trosk :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem jak to jest kiedy psychika szwankuje, życzę Ci by wszystko się ułożyło i być wróciła do normalności :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Głowa do góry i do przodu. Będzie dobrze :) U mnie na blogu ostatnio tez cisza ale z zupełnie innych powodów. Trzymam kciuki za pomyśle rozwiązanie problemów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zacisnąć zęby, przywalić z byka i iść spokojnie dalej :) Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. trzymaj się ;) jakby źle nie było, zawsze jest jakieś rozwiązanie :))

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)