Enklare Natural Cosmetics cz.2 mydełka z kwiatem wrzosu "Ling Soap"

Witajcie.

Dzisiaj przedstawię Wam już kolejne mydełka od http://sklep.enklare.pl/Mydełka z kwiatem wrzosu, które są zapachowe, nie są duże (doskonałe np. dla gości weselnych lub pensjonatu). Mydełko nazywa się "Ling Soap"

Moja opinia:
Jak czytaliście poprzednią recenzję mydełek TUTAJ , to wiecie, że nie przypadło mi do gustu to, że tamte mydełka były pozbawione ładnego zapachu, który bardzo lubię w mydełkach, nawet naturalnych, tym razem dzięki uprzejmości Pani z Enklare otrzymałam 3 mydełka z wrzosem, które są pachnące:)
Mydełka te nazywają się "Ling Soap" i są mniejsze od poprzednich i bardziej poręczne:) Po otwarciu paczuszki z ozdobnej torebki, w którą były zapakowane mydła unosił się piękny wrzosowy zapach, przypomniał mi on wakacje spędzane na wsi dawno temu jako dziecko (uwielbiałam ten czas tam spędzony). Niestety zapach troszkę się ulotnił z czasem ale mimo wszystko i tak zostaje z nami do samego końca używania mydełka (zapach nawet delikatny i tak jest piękny).
Mydełko dobrze się pieni, i mimo tego, ze jest małe jest wydajne.
Mydełka dobrze myją, są delikatne, nie wysuszają skóry, nie podrażniły mnie, nie uczuliły (pewnie powiecie, że dlatego, że są z naturalnych składników ale naturalne składniki też potrafią uczulić itp) i ładnie pachną:)
Mnie przypadły do gustu:)
12 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)