Apartamenty w Świnoujściu - Regina Maris

Witajcie.
Mimo, że pogoda na razie nie dopisuje dzisiaj będzie wakacyjnie:)

Wpis ten powstał dzięki współpracy.

Chciałabym Wam przedstawić Regina  Maris


Co to takiego?

Regina Maris – nowy budynek w dzielnicy nadmorskiej, stylem zabudowy nawiązujący do istniejących budynków Rezydencja Trzy Korony, oddany do użytku w grudniu 2008 r. W budynku znajduje się kilkadziesiąt apartamentów przeznaczonych do wynajmu. Regina Maris wyposażona jest w wygodną windę oraz garaż podziemny. Na terenie posesji znajdują się również miejsca postojowe. Budynek znajduje się przy ul. Cieszkowskiego 6.Od dawna Świnoujście należy do najpiękniejszych miast polskiego wybrzeża. Nic w tym dziwnego, bowiem położone na kilkudziesięciu wyspach miasto kusi wspaniałymi krajobrazami i niepowtarzalnym klimatem. Każdy, kto raz tu przyjechał, chętnie wraca. Wybierając się do Świnoujścia warto zadbać o odpowiednie noclegi tak, by czerpać ze wszelkich wspaniałości tego miasta. Doskonałą, jeśli nie najlepszą alternatywą dla nie zawsze wygodnych hoteli czy pensjonatów są komfortowe apartamenty nad morzem.

Kompleks Baltic Home Regina Maris jest dogodnie usytuowany zaledwie 150 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży w Świnoujściu.
Odległość od niemieckiej granicy wynosi tylko 3 km.

W Regina Maris mamy duży wybór apartamentów 2, 3 oraz 4- osobowych. Każdy apartament wyposażony jest m.in. w aneks kuchenny, czajnik, łazienkę, szafę, telewizor itp. Możliwość postoju na płatnym parkingu lub wykupienie miejsca garażowego- jak komu wygodniej. Każdy z apartamentów posiada również bezpłatne łącze przewodowe.

Odpoczynek w takich apartamentach jakie posiada Regina Maris na pewno będzie niezapomniany i miło wspominany aż do następnego przybycia tutaj:)

Biuro czynne jest codziennie w godz. 10:00 - 20:00

Zapraszam

5 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)