Recenzja produktów od paro+

Witajcie:)
O firmie:
paro® to marka należąca do Szwajcarskiej firmy Esro AG, która od 1969 roku specjalizuje się w kreowaniu nowych rozwiązań oraz w produkcji profesjonalnych produktów do higieny jamy ustnej.
Od 45 lat współpracujemy ze Stomatologami, specjalistami Ortodoncji oraz ośrodkami naukowymi na terenie Szwajcarii oraz Niemiec.
W 2014 roku rozpoczęliśmy dystrybucję naszych produktów na terenie Polski.
Produkujemy min. szczoteczki do zębów, szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych, szczoteczki soniczne, szczoteczki do aparatów ortodontycznych, szczoteczki dla dzieci, pasty do zębów dla dorosłych, pasty do zębów dla dzieci, pasty do zębów bez SLS, płyny do płukania, nitki do zębów, nitki ortodontyczne, wykałaczki drewniane, wykałaczki aksamitne.

Owocem naszych badań są rozwiązania chronione międzynarodowym patentami, dzięki którym produkty paro® są niepowtarzalne i od lat doceniane przez Pacjentów i Lekarzy na całym świecie. Misją paro®, jest wykorzystanie osiągnięć nauki w procesie tworzenia produktów, które pomogą Pacjentom maksymalnie i skutecznie dbać o higienę jamy ustnej.

Fb
https://www.facebook.com/paropolska?fref=ts

Strona:
http://www.paro.com.pl/paro® medic
nr. kat. 726
Szczoteczka dla Pacjentów o wrażliwych dziąsłach
Szczoteczka dla Pacjentów z problemami przyzębia. paro® medic to nowa generacja szczoteczek z miękkimi i zwężającymi się włóknami KONEX ultra elastycznymi i jedwabiście delikatnymi, które są nawet 8 razy delikatniejsze od tradycyjnego miękkiego włókna.

paro® S39
nr.kat. 715
miękkie włosie
Szczoteczka dla Pacjentów o wrażliwych dziąsłach. paro® S39 ma 5 rzędów wyjątkowo gęstego i miękkiego włosia. Jej innowacyjna rączka umożliwia instalację końcówek paro® isola F oraz paro® interspace brush F które gwarantują najwyższą jakość czyszczenia trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych i szczelin.
paro® micro brush stick F
nr. kat.1060
Opatentowana wymienna końcówka z aksamitną powłoką
Wymienna końcówka do szczoteczek exS39, S39, M39, 1003,1040, paro® sonic w kształcie wykałaczki z aksamitną powłoką, która umożliwia łatwiejsze i dokładniejsze usuwanie płytki bakteryjnej

Moje opinia:
Zarówno szczoteczki paro® medic jak i paro® S39 są bardzo wygodne w użyciu, łatwo się je trzyma i używa. Posiadają miękkie włosie, dlatego świetnie sprawdzi się u osób z wrażliwymi zębami. Moje do takich właśnie należą. Całkiem niedawno strasznie bolały mnie dziąsła (nie wiadomo skąd nagle się wziął ten ból ale był okropny), przyznam że bałam się nawet myć zęby (bo jak skoro tak boli) ale nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała (oczywiście pomijając fakt jakim jest higiena) i jaki wniosek?? Szczoteczka sprawdziła się rewelacyjnie:)) jest bardzo delikatna, w przyjemny i delikatny sposób masowała dziąsła, i nic nie bolało a nawet jakby podczas mycia ból był mniejszy:)) Jak to dobrze, że odważyłam się na mycie (jakkolwiek to zabrzmiało:P ).
Muszę powiedzieć, że szczoteczki te polubiłam bardziej niż elektryczną niedawno zakupioną, teraz używam tylko tych manualnych- obecnie różowa:))

Natomiast o paro® micro brush stick F mogę powiedzieć, że w 100% zgadzam się ze stwierdzeniem producenta:)

Moim zdaniem produkty u mnie sprawdziły się po prostu rewelacyjnie:)Pamiętajcie paro+ to w 100% produkty wyprodukowane w Szwajcarii, a nie tak jak inne, które Szwajcarską flagę maja tylko i wyłącznie w nazwie;)

5 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)