BIOXSINE szampon ziołowy przeciw wypadaniu włosów, włosy suche i normalne - recenzja

Witajcie:)
Kończy się miesiąc, więc powoli czas na denko (a w tym miesiącu będzie duże), kończą się pewne produkty-jak właśnie ten i czas właśnie na napisanie recenzji:)
Edt: Jest już początek miesiąca :P

Jakiś czas temu udało mi się wygrać rozdanie u Łukasza - moje pierwsze wygrane rozdanie i od razu mega nagroda jaką był BIOXSINE zestaw: serum 24 ampułki + Szampon ziołowy przeciw wypadaniu włosów, włosy suche i normalne.

Ponieważ Będzie dużo zdjęć, recenzję podzieliłam na 2 części.
W pierwszej (czyli dziś) przedstawię Wam szampon:)
Wskazania:
Szampon BIOXSINE to ziołowy szampon opracowany specjalnie dla osób borykających się z problemem wypadania włosów oraz dla osób pragnących pobudzić wzrost mocniejszych i bardziej sprężystych włosów. Specjalny ziołowy składnik zawarty w BIOXSINE, BIOCOMPLEX B11, umożliwia delikatne oczyszczenie włosów i skóry głowy, jednocześnie skutecznie zapobiegając wypadaniu włosów, wzmacniając je i zwiększając ich gęstość.

Właściwości:
Ziołowy szampon BIOXSINE dzięki zawartości BIOCOMPLEX B11:
- Pomaga zapobiegać wypadaniu włosów,
- Zawarte w nim witaminy i minerały odżywiają włosy, wzmacniając je oraz zapewniając im zdrowy wygląd i witalności,
- Skuteczność i bezpieczeństwo produktu potwierdzono w badaniach klinicznych,
- Pochodzenie roślinne gwarantuje brak skutków ubocznych,
- Posiada pH odpowiednie dla skóry głowy i nie powoduje reakcji alergicznych ani podrażnień,
- Nie zawiera barwników.

Sposób użycia:
Według potrzeb, nanieść na mokre włosy, masując głowę, po czym spłukać. Można stosować codziennie.Moja opinia:
Szampon znajduje się w wygodnym opakowaniu na zamknięcie typu "klik". Szampon jest dość gęsty, o kolorze ciemno brązowym, jak dla mnie posiada bardzo przyjemny zapach (gdzieś już coś takiego czułam w kosmetyku ale nie pamiętam- skleroza postępuje:P ), niestety trudno mi go porównać do czegokolwiek:( na pewno zapach nie jest drażniący i raczej nie powinien nikomu przeszkadzać, czy zaszkodzić;) Ja szampon używałam łącznie z ampułkami, dlatego trudno mi ocenić samo jego działanie jako odrębnego produktu. Na pewno jest wydajny, wystarczył mi na ok 2 miesiące stosowania co drugi dzień (czasami nawet codziennie). Cóż mogę jeszcze powiedzieć.. dość dobrze się pieni, bardzo fajnie myje, mnie niestety trochę plącze włosy ale niestety jak nie użyję odżywki czy maski, to wszystko plącze mi włosy, jeden szampon mniej, drugi więcej ale plączą, tu nie było tak źle:) Dobrze nawilża włosy, które stają się po prostu ładniejsze. Wzmacnia włosy.
Ja osobiście jestem z niego zadowolona:)

A już niedługo zapraszam na recenzję zbiorczą tj. całego zestawu BIOXSINE ;) Czy warto? czy pomaga na wypadanie włosów? o tym już niebawem.

10 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)