Elektroniczne urządzenie do ujędrniania skóry (Roller)

Witajcie.
Dzisiaj recenzja kolejnego produktu od

Opis
masaż wibracyjny;
kompaktowe rozmiary i łatwość użycia dają możliwość zabierania urządzenia ze sobą i używania w dowolnym czasie i miejscu;
masaż dostarczający tlen do komórek skóry;
stymulacja krążenia krwi skóry twarzy i szyi;
aktywacja metabolizmu komórek skóry powodująca jej odmłodzenie i witalizację;
sprawia, że skóra staje się bardziej promienna i elastyczna;
zapobiega powstawaniu zmarszczek i opóźnia starzenie;
powstrzymuje produkcję melaniny;
usuwa worki pod oczami oraz efekty podkrążonych oczu;
ułatwia usuwanie zanieczyszczeń z porów twarzy;
przekazuje tlen bezpośrednio do warstwy rogowej skóry dla lepszego wykorzystania go przez komórki;
Zasilanie: 2 baterie AAA (nie w zestawie).Szybkie wibracje powodują lepsze ukrwienie skóry (wibracje stałe, wibracje pulsacyjne masują silnie napięte mięśnie, dodatkowo pięknie rozluźniają bruzdy przy ustach - zanikają zmarszczki, np. śmiechowe). Wolniejsze wibracje należy stosować na delikatniejsze obszary twarzy - np. pod oczami (rewelacyjnie rozluźniają napięte obszary pod oczami - np. po całodziennym wpatrywaniu się w ekran monitora). Stosuje je również (np. pulsacyjne wolne) na czoło, żeby nie rezonowały z głową (delikatny masaż powoduje "rozprasowywanie" zmarszczek na czole). Dodatkowo pulsacyjne wibracje (szybkie lub wolne) świetnie napinają mięśnie przy żuchwie nadając sprężystość szyi i podnosząc owal. Polecam również delikatną wersję masażu na dekolt. Na szyję stosuje wałeczek już bez wibracji (aby nie podrażniać tarczycy) - poruszanie nim na boki oraz w górę i w dół - delikatnie oczywiście. Powoduje zmniejszenie widocznych bruzd, przez co szyja wygląda atrakcyjniej. Stosowanie pulsacji na policzki powoduje ich ujędrnienie i jednocześnie relaksuje sprawiając, że skóra wygląda świeżo i na wypoczętą.


Urządzenie jest bardzo wygodne w użyciu, więc każdy bez problemu sobie poradzi:). Moim zdaniem nieco zbyt hałaśliwe ale nie to jest najważniejsze w tego typu urządzeniach. Rolka masująca wykonana jest z silikonu. Bardzo fajnie delikatnie masuje (ja używałam głównie do twarzy, czoła) rozluźniając mięśnie. fajny efekt daje np po ciężkim dniu- masujemy twarz i czujemy jak mięśnie się "rozluźniają", twarz staje się odprężona, wypoczęta, ładniejsza a pory zmniejszone. Zmarszczki mimiczne wokół ust są płytsze. Myślę, że produkt ten mogą stosować osoby bez względu na to, jaką posiadają cerę i w jakim są wieku.
Masaż powinno się jednorazowo wykonywać nie dłużej niż 20minut.
 Ja na pewno będę go nadal używać:)
Kupicie tu:

Cena: 35,99 zł


10 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)