Moje zamówienie z cebule.pl i rabat na zakupy dla Was !!! - nowa współpraca

Witajcie:)
Dzisiaj Wam pokażę co przytaszczył mi kurier- jest to moje zamówienie z cebule.pl :)
A paka ogromna- mojego wzrostu praktycznie:P (czyli ok 165 cm) :)
pierwsze moje wrażenie i myśli to "jak ja to wniosę do domu"- mimo tego, że kurier mi ją przyniósł pod same drzwi, próbowałam ale nie wyszło:D na szczęście moja połówka była  w domu, więc mi pomógł (śmiesznie musiałam wyglądać siłując się z taką paczką moich gabarytów:D ).


Opakowanie to w moim wypadku wielki karton, dodatkowo zabezpieczony taką specjalną taśmą (nie wiem jak fachowo się to nazywa) w celu (tak myślę) zabezpieczenia, by paczka się przypadkiem kurierowi  nie otworzyła (swoją drogą miałby wtedy "mały" problem:D  ) sami zobaczcie na zdjęciu poniżej:


Po otworzeniu kartonu ukazało się moim oczom mnóstwo wypełniacza:D Bardzo fajny pomysł z tym wypełniaczem (tak to się nazywa?), wszystko było nim dokładnie przykryte tak, że nie miało prawa nic złego stać się nawet z tymi delikatnymi roślinkami (ja miałam takie i nic im się złego nie stało- dotarły całe i zdrowe).


Zdjęcie poniżej przedstawia sadzonki truskawek- te sadzonki, jak widzicie są dodatkowo zapakowane w plastikowe pojemniczki, które dodatkowo chronią roślinki (pierwszy raz spotkałam się z takim opakowaniem i jestem mile zaskoczona).

Inne roślinki typu np krzewy były bardzo dobrze schowane w tym wypełniaczu? każda osobno, praktycznie nie stykały się ze sobą (zdjęcie poniżej przedstawia roślinki już wyciągnięte na wierzch przeze mnie), jak widzicie korzonki są owinięte czarną folią (zabezpiecza to przed ich zniszczeniem ale także myślę, że przed np utratą wilgoci... ). 

A tu jeszcze raz truskawki w pojemniczkach:
Poniżej róża jerychońska w opakowaniu oczywiście:)

A tu jeszcze raz wszystko razem:) oczywiście już po moim przestawieniu.

Jak widzicie wszystko było bardzo dobrze zapakowane i zabezpieczone, żadnej roślince nic złego się nie stało i mam nadzieję, że będą dobrze pielęgnowane i wyrosną duże, ładne i w ogóle :))

Zapomniałabym o najważniejszym obsługa sklepu jest bardzo miła, cierpliwa i odpowiada na wszystkie pytania. Naprawdę godna polecenia- oby takich osób było jak najwięcej:)
Strona internetowa (http://www.cebule.pl/ ) jak i również proces zamawiania w sklepie jest bardzo prosta w obsłudze i nawet osoba, która jest słabym "komputerowcem" bez problemu powinna sobie poradzić:)


Kod rabatowy 7% dla Was:
16sdada

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia:
Cebule.pl

Zasiej.pl.

Kwiatyllo.pl

Facebook.com/KochamyKwiaty


13 komentarzy:

 1. łoooo xd jak tego dużo :D megaa paka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Paczka bardzo pokaźna ;) Gratki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. oo sporo tego :D gratuluję :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Duża ta paczka O.O
  Ja obserwuje i liczę na rewanż
  http://picture-and-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :D Ja siedzę i łamię sobie głowę co zamówić :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezła paka :-)Oby roślinki rosły i dawały Twoim oczom dużo radości :-)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)