STOPEX - recenzja skarpet:)

Witajcie kochani:)

Jak może pamiętacie/ lub nie jakiś czas temu nawiązałam współpracę z przemiłym Panem z firmy


O firmie:
Gdy w 1996 roku rozpoczynaliśmy działalność jako niewielka firma rodzinna, nie spodziewaliśmy się nawet, że w przyszłości nasze wyroby zdobędą taką popularność na rynku. Na początku produkowaliśmy podstawową męską skarpetę garniturową. Z czasem zakład się rozrósł, a co za tym idzie, wzrosły  także jego moce produkcyjne. Obecnie produkujemy 8.700.000 par skarpet rocznie a kolekcja naszych wyrobów obejmuje ponad 60 rodzajów/modeli. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn m.in. Ange, Conti, Lonatti, Matec (5 rodzajów uiglenia) możemy zagwarantować nieprzerwaną i elastyczną produkcję w różnych technologiach. W ofercie posiadamy szeroką gamę wyrobów dziecięcych, młodzieżowych, damskich i męskich (dostępnych w wersji klasycznej, eleganckiej lub sportowej). Naszym Klientom gwarantujemy najwyższą jakość surowca, nowoczesną technologię wykonania, bogatą kolorystykę, ciekawe wzornictwo oraz różnorodność modeli. Paczuszkę otrzymałam bardzo szybko i dzisiaj przyszedł czas na recenzje :)
Skarpetki za kostki- bardzo fajne, wygodne w sam raz na wiosnę ale także i na chłodniejsze dni tak jak jeszcze kilka dni temu.


Skarpetki prezentowane poniżej bardzo przypadły mi do gustu:) W pięknym kolorze, który bardzo lubię, do tego mięciutkie i bardzo ciepłe i oczywiście bardzo wygodne- ten model bardziej nadaje się na jesień i zimę ale jeśli ktoś lubi i np szybko marzną mu stopy, to przecież może używać ich przez cały rok:)


Stopki- w sam raz jak znalazł na obecną pogodę:)


I skarpetki, które również bardzo polubiłam- może i są bardzo dziewczęce ze względu na kwiatki ale myślę, że w każdym wieku można ich używać:) ciepłe.Podsumowując:
Skarpetki są bardzo wygodne, wytrzymałe, miłe w dotyku, stopy się w nich nie pocą, kolor mimo wielu prań nie spiera się. dobrze trzymają się na nogach (odpowiednio przylegają) W ofercie firmy znajduje się bardzo duży wybór zarówno dla Pań jak i dla Panów. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie:)

http://www.stopex.pl/asortyment.html

12 komentarzy:

Za każdy komentarz dziękuję- to motywuje mnie do dalszej pracy:)

Komentarze z linkami do blogów nie będą publikowane!!!

Jeśli zaobserwujesz- napisz a na pewno zrobię to samo:)